• Sea turtle
  • Coral Reef
  • Coral Reef
  • Coral Reef
  • Coral Reef
  • Coral Reef
İşletmemiz

1996 yılından buyana  Türkiye de sadece bir distribütör iken üretici şirket kimliğine taşıdığımız ve sektörde liderler arasında olmayı hedefleyerek  kaliteli üretim ve hizmet   merkezi haline getireceğimiz fabrikamız  ilk defa 2006  yılında tarım ilaçları üretimine geçmiştir. Polatlı Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisimizin toplam alanı 35 bin m2 olup 25.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Herbisit Ünitesi, Sıvı ve Toz İlaçları Ünitesi, Teknik Merkez, Antrepolar, Garaj, İdari – Sosyal Binalar ve Kontrol Laboratuarlarını kapsamaktadır.

0029

 Fabrikamızın toz ve ıslanabilir ilaçlar kapasitesi 9.595 ton/yıl ve sıvı ilaçlar kapasitesi 17.280 ton/yıl’dır. Sıvı gübre 5.760 ton/yıl, Toz ve Granür Gübre 6.398 ton/yıl’dır.
Şanlıurfa Fabrikamız; Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan tesisimizin toplam alanı 25.000 m2 olup 15.000 m2 kapalı alandan oluşmaktadır. Fabrikamızın yıllık  kapasitesi 2400 ton/yıl olarak Bakır Sülfat üretimi yaparak Metropol Kimya Ailesinin En yeni üyesi olarak faaliyet göstermektedir.

Fabrikamızda WP, DS gibi toz ilaçların yanında her türlü toz tarım ilaçları dolumu da yapılmaktadır. Sıvı ilaç tesislerinde ise EC, ULV ve SL, SC gibi formülasyonlar ve İnsektisit, herbisit, fungusit, BGD ve Reaktör ürünler birbirinden tamamen ayrılmış bölümlerde, eğitimli profesyonel elemanlar ve uygun ekipmanlarla özenle üretilmektedir.

0018

Son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda ürünlerin üretimden dağıtım aşamasına kadar olan süreçte almış olduğumuz kalite standart belgemiz uluslararası standartlara uygunluk titizlikle, sürekli denetlenmekte ve kalite standartı korunmaktadır.  Tüm çalışanlarımız, koyduğumuz yüksek kalite standartlarının geliştirilmesi için teşvik edilir ve bu sürece kendi fikir ve düşünceleri ile aktif olarak katılırlar.

Ürünlerimiz, barkod sistemi ile takip edilmekte ve modern dağıtım sistemimizle son tüketiciye ulaşmak için kendi içlerinde sınıflandırılarak şilingler halinde muhafaza edilip depo bölümünde sevkiyat için hazır bekletilmektedir. Depomuz yangın ve su basması tehlikesine karşı  dedektörler  ile donatılmış zemini ıslak su geçirmez maddeden yapılarak ürünlerin hiçbir şekilde zarar görmeyecek bir duruma muhafaza edilmesini sağlar. Ayrıca Doğa ile kardeş bir firma olduğumuz için üretim sonucu çıkan atık sular depolarda biriktirilerek filtre edilmekte ve arıtma kulelerinden işlemden geçtikten sonra tamamen arıtılmaktadır.
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Belgelerine sahip olan fabrikamız 2006 yılından bu yana tarım ilaçları ana faaliyet alanında üretim, tesis ve hizmet ekseninde sürekli olarak kendini geliştirip yenilemekte. Müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır.

Ürün Arama
 BUL
Güncel Hava Durumu
ANKARA
Bayi Girişi
Bayi Kodu
Kullanıcı Adı
Şifre
Genel Kullanım Şartları
Gizlilik Beyanı
Bilgi ve Temaslar
® 2011