• Sea turtle
  • Coral Reef
  • Coral Reef
  • Coral Reef
  • Coral Reef
  • Coral Reef
Misyonumuz ve Vizyonumuz

Emin adımlarla ilerlerken, 2007 yılında üretime başlayan fabrikamızın yeni yatırımlarla bir taraftan üretim kapasitesini artırmayı, diğer taraftan da dağıtım ağımızı genişletmeyi sürdüreceğiz.Mevcut kadromuzla kalite ve hizmet anlayışımızı sizlerle buluşturmaya devam ederken hergün daha da büyüyen yapımızla, kaliteli iş yapma biçimimizin ayrılmaz bir parçası haline getirmenin gayreti içinde, sizlere daha iyi hizmet vermeye önümüzdeki yıllarda da devam edeceğiz.

0030

Zaten var olan yüksek hizmet standardına ve kaliteye ilişkin değerlerimiz siz aile birliğimizin akreditasyonu ile tüm Türkiye’de daha rahat algılanır ve bilinir hale gelecek. Müşterilerimize sunacağımız yepyeni seçenek, imkan ve fırsatlar sayesinde ulusal zirai ilaç üretici kimliğimiz tam anlamıyla perçinleşecek.

Kurduğumuz fabrika ile sektörde bir hizmet devrimi yaparken, aynı zamanda zirai ilaç sektörünün yükselen yıldızı olarak, ulusal bir marka ve sektörün liderleri arasında olmayı hedeflerimiz arasına aldık.

Bu doğrultuda kendimizi, ulusal rekabetin bir parçası olarak görüyoruz. Sektörümüzün devleriyle rekabet edebilecek bir konuma gelme yönünde de emin adımlarla ilerliyoruz. Bu nedenle fabrikamız bizim için tarihi öneme sahip bir gelişme, bir kilometre taşıdır.

Metropol yönetimi olarak uzun yıllara dayanan birikimimizi en iyi şekilde değerlendirip Metropol’ü geleceğe güvenle taşımaya kararlı ve inançlıyız. Bugüne kadar imbikten geçirerek aldığımız kararların isabetli olması mutluluk kaynağımız olmuştur. Siz değerli aile birliği üyelerimizin desteğini hak etmek için tüm Metropol çalışanlarının ellerinden gelenin daha fazlasını yapma sorumluluğu, duyarlılığı ve ahlakını taşıyor olması da en büyük güvencemizdir.

Ürün Arama
 BUL
Güncel Hava Durumu
ANKARA
Bayi Girişi
Bayi Kodu
Kullanıcı Adı
Şifre
Genel Kullanım Şartları
Gizlilik Beyanı
Bilgi ve Temaslar
® 2011